Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

CKZiU zaprasza ósmoklasistów

16 czerwca, 2020

Zbliża się czas, w którym przyjdzie wam wspólnie podjąć ważne decyzje. Ósmoklasiści kończą edukację w szkole podstawowej. Czas zatem zadecydować o dalszej ścieżce kształcenia. Czasy są niepewne, a w takich czasach liczyć się powinien zawód, fach, konkretne umiejętności. Gdzie je można zdobyć?

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie – szkole, która znajduje się blisko was i od ponad 70 lat kształci fachowców w swoich dziedzinach. Można tu zdobyć wykształcenie w dwóch typach szkół: technikum – które daje absolwentowi wykształcenie ogólne zakończone maturą oraz wykształcenie zawodowe, potwierdzone egzaminami z kwalifikacji zawodowych; drugi typ szkoły to szkoła branżowa, dająca absolwentom wykształcenie zawodowe. 

Szkoła kształci w branżach: hotelarskiej, gastronomicznej, informatycznej, ekonomicznej, elektrycznej, mechanicznej – jest więc z czego wybrać. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie to szkoła wielu możliwości!

Informacje szczegółowe znajdują się na ulotkach informacyjnych, plakatach, stronie szkoły www.ckziu.tuchow.pl
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).