Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

12 kwietnia, 2021
Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W związku ze stwierdzonymi ogniskami wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa małopolskiego oraz bardzo licznymi ogniskami tej choroby na terenie całego kraju, Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii przesyła dokument informacyjny na temat temat.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.