Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

70-lecie istnienia Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy

20 września, 2022

14 września Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy obchodził jubileusz 70-lecia istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczystość jubileuszową.

Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy zapewnia swoim podopiecznym stałą, całodobową opiekę, warunki bezpiecznego i godnego życia, intymności niezależności oraz rozwoju osobowości i samodzielności z uwzględnieniem stopnia psychicznej i fizycznej sprawności. Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy dzięki ludziom wrażliwym i otwartym na los drugiego człowieka buduje lepszy świat dla bliźniego.

Na ręce pani dyrektor Sylwii Krawiec całemu zespołowi pracowników składamy gratulacje i serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i dalszej owocnej pracy w dobrej atmosferze. Niech ta służba bliźniemu przynosi satysfakcję i uśmiech podopiecznych, który zawsze będzie najlepszą nagrodą za ciężką pracę.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.