Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

7. Międzynarodowy Festiwal Wina TUCHOVINIFEST

14 lipca, 2023

W dniach 5-6 sierpnia w Tuchowie odbędzie się 7 edycja Międzynarodowego Festiwalu Wina TUCHOVINIFEST. Wydarzenie to organizowane jest pod marką turystyczną EnoTarnowskie.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę smaków i kultur podczas Międzynarodowego Festiwalu Wina TUCHOVINIFEST! To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w malowniczej okolicy, będzie pełne stoisk lokalnych winnic, serów, pasiek pszczelich, octów, soków i chlebów, które wprowadzą Was w świat autentycznych smaków i aromatów.

W programie festiwalu czeka na Was wiele atrakcji. Będziecie mieli okazję odwiedzić stoiska z produktami lokalnymi, gdzie poznacie tajemnice kulinarne, rzemiosła i rękodzieła, które są dumą naszego regionu. Dzięki kołom gospodyń wiejskich wybierzecie się na niezapomnianą podróż po regionalnych smakach, które uosabiają unikalną kulturę i tradycję naszego miejsca.

Ale to nie wszystko! W sobotni wieczór przygotowaliśmy dla Was prawdziwą gwiazdę – Annę Wyszkoni. Ta utalentowana artystka wystąpi na festiwalowej scenie i dostarczy Wam niezapomnianych chwil pełnych emocji i muzyki.

Nie przegapcie Międzynarodowego Festiwalu Wina TUCHOVINIFEST! Dołączcie do nas i odkryjcie bogactwo smaków, zapachów i kultur, które czekają na Was podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Już teraz zarezerwujcie datę i dołączcie do nas!
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).