Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

30. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Będzin 2023

23 listopada, 2023

Na stronie www.mfkip.pl/rejestracja mogą już rejestrować się chóry, zespoły, soliści i duety chcące wziąć udział w jubileuszowej, 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada. Tegoroczne kolędowe święto odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Grudniowe eliminacje odbędą się w 32 miastach na terenie całej Polski (w Będzinie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Dębnie, Dobrodzieniu, Gnieźnie, Goleniowie, Jaworznie, Katowicach, Kielcach, Kołobrzegu, Krakowie, Krasnobrodzie, Lublinie, Łazach, Łodzi, Łomży, Mikołowie, Nowej Soli, Olsztynie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Raciborzu, Radomiu, Rybniku, Sanoku, Tarnowskich Górach, Tuchowie, Warszawie i Wrocławiu), a także na Litwie (w Wilnie), Ukrainie (w Równem i Żytomierzu), Białorusi i – po raz pierwszy – we Włoszech (w Rzymie).
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).