Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

13 tysięcy internautów zobaczyło koncert kolęd i pastorałek z Tuchowa

12 stycznia, 2021

W sobotę 9 stycznia w kościele św. Jakuba Starszego Apostoła w Tuchowie odbył się noworoczny koncert kolęd i pastorałek. Koncert w Tuchowie zobaczyło łącznie ponad 13 tysięcy internautów, a to za sprawą transmisji online na profilu Synaj.tv, którą oglądały osoby nawet z Norwegii, Austrii czy Chicago.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Wojciecha Krasa.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.