Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Życzenia dla Maturzystów od Wójta Gminy Szerzyny

04 maja, 2021
Drodzy tegoroczni Maturzyści – szczególnie Ci z Gminy Szerzyny.
Dzisiaj rozpoczynacie jeden z najważniejszych egzaminów w Waszym życiu!
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny oraz Gmina Szerzyny mocno trzymają za Was wszystkich kciuki!!!!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.