Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Zarządzenie w sprawie wprowadzenia procedury bezpieczeństwa w celu ograniczenia ryzyka infekcji wirusem SARS-COV-2 w Urzędzie Gminy Szerzyny

04 września, 2020

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy zarządzenie Pana Grzegorza Gotfryda Wójta Gminy Szerzyny w w sprawie wprowadzenia procedury bezpieczeństwa w celu ograniczenia ryzyka infekcji wirusem SARS-COV-2 w Urzędzie Gminy Szerzyny.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z jego treścią i stosowanie!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.