Zaproszenie na wyjątkowe spotkanie z Panią Józefą LEDWIG – dwukrotną brązową medalistką olimpijską!
Już JUTRO w sobotę 9 maja serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Szerzyny oraz sympatyków siatkówki, na wyjątkowe spotkanie z Panią Józefą LEDWIG. Urodzona w Szerzynach siatkarka Wisły Kraków, dwukrotnie brązowa medalistka olimpijską: z Tokio w 1964 r. i z Meksyku w 1968 r., brązowa medalistka Mistrzostw świata z 1962 r., dwukrotna srebrna medalistka Mistrzostw Europy: z Rumunii w 1963 r. i z Turcji w 1967 roku, opowie o swojej karierze sportowej i życiu.
Spotkanie odbędzie się w sali narad Urzędu Gminy Szerzyny od godz. 17:00.
Spotkanie odbędzie się w sali narad Urzędu Gminy Szerzyny od godz. 17:00.
Będzie możliwość wykonania wspólnych zdjęć, otrzymania autografu, oglądnięcia medali olimpijskich.
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: Urząd Gminy Szerzyny