Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Zaproszenie na warsztaty w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

21 czerwca, 2022

Chcesz mieć wpływ na rozwój swojej miejscowości?
Masz pomysł jak powinna rozwijać się twoja miejscowość?
a może…
Chciałbyś, by w twojej miejscowości powstało coś co przyciągnie turystów??
Masz pomysł jak zatrzymać emigrację młodych ludzi?
Jesteś członkiem KGW, OSP, LKS-u czy jakiegoś innego stowarzyszenia, które pragnie się rozwijać pozyskując dodatkowe fundusze?

TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

Grzegorz Gotfryd zaprasza na spotkanie konsultacyjne w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

📌 Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach, Szerzyny 159, 38-246 Szerzyny
📅 Termin: 30.06.2022 , godz. 18:00 – 20:00

Zapraszamy na warsztaty, które stanowić będą o przyszłości naszej pięknej Gminy Szerzyny!
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach – zarówno członków różnych organizacji w tym: KGW, OSP i różnych stowarzyszeń jak również przedsiębiorców, młodzież, seniorów! Zapraszamy również liderów lokalnych społeczności naszej gminy!
WSPÓLNIE BUDUJMY CORAZ PIĘKNIEJSZĄ GMINĘ SZERZYNY!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.