Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Zaproszenie na „Piknik rodzinny” w Ołpinach

17 czerwca, 2022

Już w najbliższą niedzielę Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny 19 czerwca zaprasza wszystkie dzieci małe i duże na „Piknik rodzinny”, który odbędzie się w Ołpinach.
Na placu przed budynkiem Publicznej Szkoły Podstawowej na naszych milusińskich i rodziców czekać będą liczne zabawy, konkursy, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane, wyrzutnie cukierków, dmuchane zjeżdżalnie i karuzela (bezpłatnie). Ponadto Ochotnicza Straż Pożarna z Ołpin przygotuje pokazy strażackie, nie zabraknie punktów gastronomicznych w tym stoiska KGW z Ołpin. Punktem programu będzie zabawa z zespołem. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody za konkursy „Młodych Talentów”, „Przyłapani na czytaniu” i „Mój polski dom”.  Rozpoczynamy o godz. 15:00. 
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).