Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Zaproszenie na kino plenerowe do Szerzyn!

08 czerwca, 2022

Już w najbliższą sobotę 11 czerwca Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny zaprasza na Letnie Kino Plenerowe w Szerzynach oraz na film familijny pt. „GRU, DRU I MINIONKI”.

Miejsce: Mały Rynek w Szerzynach,
Data: 11 czerwca 2022 r.,
Godzina: 20:00.

Przed projekcją filmową zapraszamy na krótką prelekcję profilaktyczną przygotowaną przez Posterunek Policji w Szerzynach na temat bezpieczeństwa – dla uczestników organizatorzy zapewniają bezpłatne gadżety profilaktycznie! Oczywiście, jak w prawdziwym kinie nie zabraknie również darmowego popcornu dla każdego widza, waty cukrowej i lemoniady.
Ponadto, organizatorzy zapewniają leżaki – ilość ograniczona.

Projekt zrealizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2023 w Gminie Szerzyny, zadanie pn. „Profilaktyka najlepsza dla rodziny taktyka!”.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.