Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Zapraszamy na muzyczny weekend do Szerzyn!

08 lipca, 2024
Już w najbliższą niedzielę 14 lipca gminne świętowanie rozpocznie się w Szerzynach na ludowo od godz. 15:00. Na scenie nie zabraknie tradycyjnej muzyki i pięknych ludowych strojów. Wszystko dopełnione zostanie regionalnym jadłem i degustacją tradycyjnych smakołyków! Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na Przegląd Zespołów Ludowych z terenu naszej gminy i nie tylko!
Następnie, o godz. 20:00 zapraszamy na wspólną zabawę podczas wakacyjnego wieczoru muzycznego z zespołem „POWER PLAY” i zabawę ogrodową z zespołem „GROMY”.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).