Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Zapraszamy na III spotkanie w ramach programu Danie Wspólnych Chwil

08 grudnia, 2023

Koło Gospodyń Wiejskich „Marysieńki” w Szerzynach zaprasza na III spotkanie w ramach realizowanego programu z Fundacją Biedronki.
Tym razem będzie miało ono charakter wspólnego spotkania opłatkowego.
Zapraszamy wszystkie osoby starsze, samotne do wzięcia udziału w zadaniu i w projekcie realizowanym przez KGW na rzecz Seniorów.

Szczegóły i zapisy znajdą Państwo na plakacie.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.