Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Wznowienie działania Punktu Nieodpłatnych Porad Prawnych czerwiec 2020

10 czerwca, 2020
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Od dnia 12 czerwca 2020r. wznowiona jest działalność Punktu Nieodpłatnych Porad Prawnych w Urzędzie Gminy Szerzyny.

Rejestracji można dokonać telefonicznie, tel. 146517300 wewn. 116.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.