Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Wolne terminy szczepień w Szerzynach

03 sierpnia, 2021
Ośrodek Zdrowia w Szerzynach zaprasza wszystkich zainteresowanych i zachęca do szczepienia się szczepionką Pfizer w Szerzynach – bez kolejek, szczepienia wykonywane są na bieżąco i umawiane są na konkretną godzinę.
Istnieje możliwość zaszczepienia jeszcze w tym tygodniu!
Zapisy trwają od poniedziałku do piątku w Ośrodku Zdrowia w Szerzynach lub pod numerami telefonów:
✅14 6517268,
✅146519333,
✅146528174.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.