Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Wieczór wspomnień o Janie Pawle II w Swoszowej

29 marca, 2023
W Niedzielę Palmową przypada 18. rocznica przejścia do Domu Ojca Świętego Papieża Jana Pawła II.
W tym dniu nasze myśli, serca i wdzięczna pamięć biegną do drogiej nam osoby Ojca Świętego. W tym roku potrzeba szczególnie naszego świadectwa wierności nauczaniu wielkiego Papieża oraz naszej wdzięczności za cały pontyfikat, który zmienił oblicze Kościoła, świata i Polski.
– Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Szerzyny do wspólnej modlitwy i refleksji w najbliższą niedzielę 2 kwietnia o godz. 17:00 do Kościoła pw. NMP Królowej Polski w Swoszowej. – mówi Wójt.
Wyjątkowy wieczór wspomnień: „Nie zastąpi Ciebie nikt” pozwoli wyrazić naszą wdzięczność i pamięć dla Świętego Papieża Jana Pawła II.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).