Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

WAŻNE

21 marca, 2023
Szanowni Państwo!
W ostatnim czasie na terenie Gminy Szerzyny pojawiła się informacja dotycząca spotkania w ramach programu „Czyste Powietrze”.
Pragniemy poinformować, że Gmina Szerzyny i Urząd Gminy Szerzyny nie ma nic wspólnego z niniejszym spotkaniem i nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje podjęcia współpracy przez mieszkańców z tą firmą.
Ponadto Pan Wójt informuje, że BEZPŁATNY punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze” znajduje się w Urzędzie Gminy Szerzyny i czynny jest w poniedziałki oraz w czwartki, po wcześniejszym umówieniu spotkania z pracownikiem urzędu.
Oficjalne spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze” odbyło się 20 marca, o godzinie 17:00 w sali narad Urzędu Gminy Szerzyny – wiadomość niniejsza podana została do publicznej wiadomości podczas ogłoszeń parafialnych.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).