Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Ważna informacja dla kierowców!

05 czerwca, 2024
Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w związku z planowanym remontem drogi powiatowej 1412K relacji Szerzyny – Czermna – Święcany w miejscowości Szerzyny, oraz dróg powiatowych: 1413K relacji Czermna – Dębowa i 1414K relacji Jabłonica – gr. Woj. Czermna w miejscowości Czermna w dniu 5 czerwca 2024r. w godzinach od 8:00 – 17:00 zostaną zamknięte odcinki tych dróg.
Na ten czas wyznacza się objazd lokalnymi drogami gminnymi.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).