Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

Utrudnienia na drogach gminnych w związku z prowadzonymi pracami

17 listopada, 2022
Szanowni Mieszkańcy!
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny informuje, że w miejscowości Ołpiny – droga koło Zakładu Osika Meble, prowadzone są aktualnie roboty drogowe.
Z tego tytułu informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 18 listopada odcinek drogi: od wjazdu do „dawnego Metco” do wjazdu do zakładu Osika Meble będzie CAŁKOWICIE NIEPRZEJEZDNY!
Również w dniu jutrzejszym tj. 18  listopada będą prowadzone prace drogowe w miejscowości Swoszowa na odcinku: od drogi powiatowej do centrum Wsi Swoszowa.
Przejazd na tym odcinku będzie utrudniony lub okresowo niemożliwy ze względu na frezowanie starej nawierzchni drogi.
Aktualnie, prowadzone są lub w najbliższym czasie będą prowadzone prace drogowe na innych odcinakach dróg m.in.
  • w Ołpiny-Kielec-Żurowa,
  • Czermna Jesionki,
  • Szerzyny Radoszyce koło danego Kółka Rolniczego (PSZOK).
Utrudnienia potrwają kilka dni. Prosimy o korzystanie z alternatywnych dojazdów. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.