Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Trening systemu wykrywania i alarmowania sierpień 2022r.

31 lipca, 2022

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 78 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2022 roku o godzinie 17:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena) trwający 1 minutę.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.