Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Szansa na bony! WUP listopad 2020

30 listopada, 2020

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia dodatkową szansę na zamówienie bonów w projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa, dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia.

Akcja trwa od 16 listopada do 31 grudnia 2020.

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami naszych projektów – „Kierunek Kariera” lub „Kierunek Kariera Zawodowa” i dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a usługę doradczą zakończyły już ponad rok temu lub w pierwszym zamówieniu nie pobrały maksymalnej liczby bonów i upłynęło już 6 miesięcy od tego zamówienia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Osoby, które jeszcze nie są uczestnikami naszych projektów, a chciałby również skorzystać z dofinansowania do szkoleń – mogą wypełnić formularz rejestracji do projektu i umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!

Tutaj można dowiedzieć się więcej o naszych projektach, w tym sprawdzić jakie są warunki, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.