Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Świąteczne Kino Plenerowe w Czermnej

05 grudnia, 2022
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny, ks. Stanisław Madeja Proboszcz Parafii Czermna, Publicznna Szkoła Podstawowa w Czermnej, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Czermna „Czermianie”, Radio RDN Małopolska, GOPS w Szerzynach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na świąteczne kino plenerowe radia RDN na film familijny pt. „UWOLNIĆ MIKOŁAJA”.
Miejsce: Hala Sportowa w Czermnej
Data: 6 grudnia 2022 r.
Godzina: 17:00
Gościem szczególnym będzie Święty Mikołaj, który grzeczne dzieci nagrodzi niespodziankami i prezentami. Dla wszystkich widzów leżaki do wygodnego oglądania filmu oraz popcorn i wata cukrowa!
Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce Rąpała-Pawluś – Prezes Stowarzyszenia za chęć współpracy z Gminą Szerzyny i realizację tego projektu! – dziękuje wójt.
Projekt zrealizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Szerzyny.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).