Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Spotkanie informacyjne program „Czyste powietrze ” wrzesień 2022

20 września, 2022

Szanowni Mieszkańcy!

Wójt Gminy Szerzyny informuje, że 22 września t.j. w najbliższy czwartek o godzinie 16:30 w sali narad Urzędu Gminy Szerzyny odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.