Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze 11.06.2024

06 czerwca, 2024

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że w najbliższy wtorek tj. 11 czerwca 2024 r. o godzinie 12:00 w sali narad Urzędu Gminy Szerzyny, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”.

Podczas spotkania przedstawione będą podstawowe założenia programu, a także obowiązki wynikające z zapisów tzw. uchwały antysmogowej dla Małopolski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).