Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Przygotowania do III spotkania w ramach programu „Danie wspólnych Chwil”

16 lipca, 2023

„Marysieńki” przygotowują się do ostatniego już spotkania w ramach programu „Danie wspólnych chwil” z Fundacją Biedronki – które odbędzie się już JUTRO!

Panie do wspólnego stołu zapraszają seniorów z Gminy Szerzyny! „Danie Wspólnych Chwil” to program realizujący ideę posiłków wspólnotowych dla osób starszych zagrożonych samotnością lub wykluczeniem.

– Zależy nam, żeby spotkać się szczególnie z tymi osobami, które na co dzień niechętnie opuszczają swój dom z różnych względów. Chcemy zachęcić seniorów do wyjścia z domu i spędzenia czasu z innymi ludźmi. – mówiła przewodnicząca KGW Maria Kędzior.

Obecność osób starszych w lokalnej wspólnocie jest wartością i warto ją wzmacniać. Program zwraca uwagę na kwestię prawidłowego żywienia osób starszych, ale przede wszystkim na spędzenie z nimi wspólnych chwil.

Kolejne spotkanie odbędzie się JUŻ JUTRO 17 lipca 2023 roku o godz. 18:00 w Remizie OSP Szerzyny – prace nad częścią gastronomiczną trwają!

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację projektu: 14 65 17 300 wew. 115.

 
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).