Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Projekty zmian Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Szerzyny 2024

26 lutego, 2024

Projekty zmian Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego dla poszczególnych miejscowości znajdują się pod tym linkiem:

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.