Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Projekt: „Smakujemy i poznajemy leśne przysmaki z Kołem Łowieckim „Knieja” w Szerzynach”

15 września, 2022
W warsztatowym menu serwować będziemy między innymi:
– pieczonego dzika,
– tartę z owocami leśnymi,
– pierożki z borówkami;
– deserki z „mchem”;
zupka grzybowa
i wiele innych pyszności – które pochodzą z naszych pięknych lasów.
Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie i zachęcamy do odwiedzenia strony: https://projekty-rozwojowe.lasy.gov.pl/

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.