Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

PROGRAM „Asystent rodziny” – edycja 2023

29 grudnia, 2023
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Program finansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ze środków Funduszu Pracy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szerzynach przystąpił do Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent rodziny w 2023r. ” który finansowany jest ze środków pochodzących z Funduszu Pracy.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu przyznane zostały środki finansowe przeznaczone na dofinansowanie  kosztów dodatku do wynagrodzenia, który przysługuje  asystentowi rodziny, zatrudnionemu w gminie  na dzień ogłoszenia  rządowego programu wspierania rodziny  „Asystent rodziny w 2023 ” oraz na dofinansowanie kosztów  zatrudnienia asystentów rodziny  za okres listopad – grudzień 2023 r.

Celem przyznania środków jest pomoc  w realizacji  zadań wykonywanych przez asystentów rodziny, w tym również zadań, o których mowa  w art. 8 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet  w ciąży i rodzin „ Za życiem”.

DOFINANSOWANIE: 2 427,80 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 3 034,75 zł
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).