Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

POSZUKIWANA 13-LETNIA AGNIESZKA KUŚ

26 lutego, 2024
Agnieszka Kuś 13 lat, wzrost 168 cm, może być ubrana w zielone spodnie dresowe, czarną kurtkę z jasnym kwiatkiem z przodu, niskie, białe buty sportowe oraz kremową czapkę zimową, może posiadać przy sobie brązową torebkę.

W dniu dzisiejszym tj. 26 lutego w miejscowości Ołpiny, około godziny 6:30 wyszła z domu i do tej pory nie dała znać rodzinie gdzie przebywa. Najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu. Może poruszać się koleją na trasie Tarnów-Nowy Sącz. prosimy o pomoc w poszukiwaniach. informacje można kierować do dyżurnego KMP Tarnów tel. 47 831 1222 bądź alarmowy 112 lub 997.

 

https://tarnow.policja.gov.pl/kt/aktualnosci/43775,Poszukiwana-13-letnia-Agnieszka-Kus.html




Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).