Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Pogórzański Festiwal Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”! kwiecień 2021

13 kwietnia, 2021
Pogórzański Festiwal Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”!
👉 Dla kogo? Dla dzieci i młodzieży z Pogórza Rożnowskiego, Ciężkowickiego, Wiśnickiego, Wielickiego i Kotliny Gorlickiej.
👉 Kiedy? 20 maja 2021 r. o godz. 9.00
👉 Gdzie? Tradycyjnie – w Domu Kultury w Tuchowie lub online.
Forma uzależniona od sytuacji epidemicznej i aktualnych obostrzeń.
👉 Jak wziąć udział?
Przygotuj 2 utwory (maks. 7 minut) i wyślij je wraz z kartą zgłoszenia do 12 maja na adres amatorskiruchdk@gmail.com.
👉 Szczegóły w regulaminie konkursu!
więcej informacji na stronie organizatora konkursu.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.