Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Podsumowanie projektu „Przepis na Przyszłość”

15 października, 2020
W minionym tygodniu 8 października, Koło Gospodyń Wiejskich „Marysieńki” w Szerzynach, wspólnie z Panem Grzegorzem Gotfrydem Wójtem Gminy Szerzyny oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Szerzynach, podsumowało projekt profilaktyczny pn. „Przepis na Przyszłość”.
Był to pierwszy tego typu konkurs, który poprzedzony został emisją odcinków kulinarnych, które wyemitowane zostały w Internecie.
W konkursie udział wzięło 36 uczestników z terenu Gminy Szerzyny, których zadaniem było wspólne odtworzenie dania zaprezentowanego w programie przy udziale członków rodziny.
Laureaci zostali nagrodzeni sprzętem AGD, który pozwoli nadal rozwijać pasje kulinarne i spędzać czas wspólnie z domownikami podczas wspólnego gotowania!
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które wręczone zostały przez Pana Wójta oraz Zarząd KGW „Marysieńki”.
Zadanie zrealizowano i sfinansowano z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Szerzyny na rok 2020!
Brawa dla naszych wspaniałych LAUREATÓW za kreatywność i udział w konkursie!!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.