Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego
Pokaż menu

#PodBiałoCzerwoną – oddaj swój głos!

18 września, 2020
Szanowni Państwo!
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny gorąco zachęca wszystkich do wzięcia udziału w projekcie #PodBiałoCzerwoną 🇵🇱
Jednocześnie prosimy Mieszkańców naszej gminy o zaangażowanie się w to piękne patriotyczne zadanie, które zakłada upamiętnienie setnej rocznicy wielkiego zwycięstwa Rzeczypospolitej poprzez ustawienie masztu oraz biało-czerwonej flagi w każdej gminie w Polsce! 🇵🇱
Aby właśnie taki maszt z flagą powstał w Gminie Szerzyny potrzeba naszej wspólnej determinacji i zebrania minimum 100 głosów! 💪💪💪
Oddając swój głos pamiętajmy, że umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu każdego z Polaka i naszej Małej Ojczyzny!
Prosimy Państwa o mobilizację i oddanie głosu online:
✅kliknij „dołącz”
✅następnie „oddaj głos poparcia”
✅w polu: „wybierz miejscowość”
✅wpisz: SZERZYNY.
Niech połączy nas biało-czerwona! 🇵🇱
Niniejsze zadanie realizowane jest pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).