Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Ogłoszenie Wójta Gminy Szerzyny w sprawie ograniczeń związanych z obsługą stron i interesantów listopad 2021

03 grudnia, 2021

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Szerzyny

z dnia 3 grudnia 2021 r.

Na podstawie art. 33 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2021 poz. 1372 ze zm. ) w związku z § 21 ust. 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U. z 2021 r. poz. 561 ze zm.) informuję, że w związku z obowiązującym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-COV-2, Urząd Gminy Szerzyny mając na względzie konieczność zapewnienia bezpieczeństwa Obywateli, wprowadza od dnia 3 grudnia 2021 r. do odwołania, ograniczenia związane z obsługą stron i interesantów:

Załatwianie spraw w Urzędzie Gminy Szerzyny odbywa się przy stanowiskach obsługi na parterze Urzędu, poprzez wcześniejsze przywołanie merytorycznego pracownika, z zachowaniem zasady obsługi stron i interesantów pojedynczo przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).