Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Odcinki programu pn. „Kwadrans z kulturą w sieci”

18 listopada, 2020

Poniżej prezentujemy Państwu odcinki programu pn. „Kwadrans z kulturą w sieci”, które zrealizowane zostały przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich „Marysieńki” w Szerzynach oraz Gminy Szerzyny.

Program zrealizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.