Sobota, 2 grudnia 2023r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2023

16 maja, 2023

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach będzie bogatsza o nowości wydawnicze, innowacyjny sprzęt i oprogramowanie. Wszystko po to, aby zwiększyć wśród najmłodszych zainteresowanie książkami i czytaniem oraz konkursami czytelniczymi.

Wszystko to dzięki dofinansowaniu w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” Gmina Szerzyny pozyskała 4.000,00 zł, a całkowita wartość projektu to kwota 5.000,00 zł.

Dzięki otrzymanym środkom szkolne biblioteki zakupią książki, o wyborze których współdecydowali nauczyciele, uczniowie i rodzice.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).