Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Najnowszy odcinek FLESZ LIDERA #EGM2020

17 września, 2020
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Szanowni Państwo, prezentujemy Państwu najnowszy odcinek „Flesza Lidera”. Film poświęcony jest działalności Kół Gospodyń Wiejskich, pozyskiwaniu dotacji na ich działalność i rejestracji w ARiMR. Ten odcinek jest szczególnie ważny dla tych sołectw, w których nie działają KGW zarejestrowane w ARiMR.

Link do filmu znajduje się tutaj

#EGM2020

Tags:

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.