Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Najnowszy numer „Pracuj w Małopolsce”, a w nim m.in. wywiad z Komendantem PPSP w Wadowicach

15 lipca, 2020
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

W ostatnich dniach ukazał się najnowszy numer „Pracuj w Małopolsce”, dostępna jest także wersja elektroniczna: https://www.pociagdokariery.pl/attachments/article/797/WUP%20Krakow%20-%20Biuletyn%2002-20_dostep_09-07-2020_kmpl.pdf

gdzie można przeczytać m.in. o małopolskiej tarczy antykryzysowej, nowych możliwościach dla uczestników projektów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa oraz jak wybrać dobre szkolenie zdalne.

Ponadto w tym numerze dwie interesujące rozmowy: z Ewą Bodzińską – Guzik – doradcą zawodowym z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i koordynatorem metodycznym w projekcie Kierunek Kariera pt. „Konieczność i przyzwyczajenie, czyli jak przystajemy na zmianę” oraz z brygadierem Pawłem Kwarciakiem – Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach pt. „Szkolimy się żeby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców”.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.