Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Nabór do żłobka w Szerzynach na rok szkolny 2023/2024

23 maja, 2023

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informuje, że został utworzony Publiczny Żłobek w Szerzynach, który rozpocznie swoją działalność 1 września 2023 roku.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy zainteresowanych do składania deklaracji zgłoszenia dziecka. Opieką żłobkową objęte będą dzieci w wieku od ukończenia przez dziecko 20 tygodnia życia do końca roku szkolnego, w którym dziecko ukończy 3 rok życia.

Deklaracje zgłoszenia dziecka do Publicznego Żłobka w Szerzynach będą przyjmowane w wersji papierowej w placówce Publicznego Przedszkola w Szerzynach, 38-246 Szerzyny 295.

Druki zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej Gminy Szerzyny, jak również w Publicznym Przedszkolu w Szerzynach oraz w Urzędzie Gminy Szerzyny.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 146517448 oraz 146517300 wew. 118.

Z wyrazami szacunku

WÓJT

Grzegorz Gotfryd

Karta zgłoszenia dziecka do żłobka
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).