Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego „Dorzecze Wisłoki” na lata 2022 – 2030 czerwiec 2022

15 czerwca, 2022

Informuje się, że istnieje możliwość wzięcia udziału w konsultacjach społecznych  projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego „Dorzecze Wisłoki” na lata 2022 – 2030. W okresie konsultacji tj. 15 czerwca 2022 r.  – 25 lipca 2022 r. wszystkich zainteresowanych, w tym. m.in. organizacje społeczne, osoby fizyczne zaprasza się do zgłaszania uwag do niniejszego projektu dokumentu. Szczegóły znajdują się pod linkiem:

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.