Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Konkurs Ekologiczny „RADY NA ODPADY”

01 października, 2021

Szanowni Mieszkańcy Gminy Szerzyny!

Wójt Gminy Szerzyny Grzegorz Gotfryd serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym, który skierowany jest do placówek przedszkolnych o tematyce
pn. „EKOpojemniki” oraz szkół podstawowych o tematyce ekologicznej pn. „EKOTORBA”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i szczegółami konkursu:

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod telefonem: 14 65 17 300 wew. 115, 114.

Regulaminy:

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.