Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Koncert Papieski w 19. rocznicę śmierci Jana Pawła II

28 marca, 2024
Już 2 kwietnia we wtorek 19 rocznicę śmierci Świętego Jana Pawła II,
Orkiestra Dęta OSP Żurowa – wspólnie z Wójtem Gminy Szerzyny oraz Województwem Małopolskim pragnie uczcić pamięć o Wielkim Polaku.
Zapraszamy wszystkich Państwa do Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Ołpinach na wyjątkowy i niepowtarzalny koncert – dedykowany Świętemu Janowi Pawłowi II: „Santo Subito” – Jan Paweł II Prorok naszych czasów. Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej z Żurowej wraz z towarzyszącymi Artystami będzie wyrazem hołdu za przykład życia i pontyfikat Papieża Polaka. Przedsięwzięcie niniejsze zostało wsparte środkami Województwa Małopolskiego. Koncert zwieńczy wspólna modlitwa o 21:37 tj. w godzinę śmierci Papieża Polaka.
Zaśpiewają: Michał Gasz, Boguś Nawara, Aleksandra Tocka Monika Wojciechowska.
Wstęp na wydarzenie jest wolny!
Zachęcamy do odwiedzenia strony: https://pl.facebook.com/lubiemalopolske/
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).