Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Koncert ogniska muzycznego w Żurowej

05 czerwca, 2024
 „MUZYKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”
pod takim hasłem zapraszamy Państwa już w najbliższą sobotę 8 czerwca br. do Żurowej na godz. 18:00, gdzie w sali sportowej odbędzie się wyjątkowy koncert członków „Ogniska muzycznego” w Żurowej pod kierownictwem Pana Marka Bąka!
W repertuarze naszych młodych artystów usłyszymy znane i lubiane utwory m. in. Anny Jantar, Sanah, Rubika, A. Rusowicz… Zapraszamy Państwa na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, nad którym objąłem swój honorowy patronat.
Po koncercie wspólna agapa – ognisko i coś słodkiego!
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).