Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Koncert dedykowany Świętemu Janowi Pawłowi II „Nie lękajcie się”

13 października, 2021
Już w najbliższą niedzielę 17 października br. o godz. 19:00 zapraszamy wszystkich Państwa do kościoła pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej na wyjątkowy i niepowtarzalny koncert dedykowany Świętemu Janowi Pawłowi II „Nie lękajcie się” Jan Paweł II Przewodnikiem Polaków. Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej z Żurowej wraz z towarzyszącymi artystami będzie wyrazem hołdu za przykład życia i pontyfikat Papieża Polaka! Przedsięwzięcie niniejsze zostało zorganizowane z inicjatywy Pana Wiesława Krajewskiego – Posła na Sejm RP.
Koncert transmitowany zostanie również na żywo w Radiu RDN Małopolska oraz przez Telewizję internetową STARnowa.tv.
Niech pamięć o Wielkim Polaku będzie wciąż żywa w naszych sercach!
Zaprasza:
🎼 ks. Stanisław Cyran Proboszcz Parafii pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej,
🎼 Wiesław Krajewski Poseł na Sejm RP,
🎼 Tadeusz Gubernat Starszy Cech Rzemieślników i Przedsiebiorców w Dąbrowie Tarnowskiej,
🎼 Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.