Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SZERZYNY

09 czerwca, 2020

Z uwagi na zwiększającą się liczbą potwierdzonych zakażeń COVID-19 w Tuchowie oraz w związku z wzrastającym zagrożeniem dalszych zakażeń, Wójt Gminy Szerzyny podjął decyzję o ZAMKNIĘCIU od najbliższej środy tj. od 10 czerwca br. aż do odwołania Publicznego Przedszkola w Ołpinach oraz Publicznego Przedszkola w Szerzynach.

Organ prowadzący Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia w Ołpinach podjął decyzję także o ZAMKNIĘCIU placówki począwszy od najbliższej środy.

Ponadto zwracamy się z apelem do wszystkich Mieszkańców Gminy Szerzyny o bezwzględne przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Sytuacja w południowej części powiatu tarnowskiego z każdym dniem staje się co raz bardziej poważna.

Usilnie prosi się również o dużą rozwagę i zachowanie wszystkich reżimów sanitarnych w trakcie udziału w czwartkowej Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana, w szczególności:

minimalnej odległości 2 metrów od drugiej osoby,
używania maseczek zakrywających usta i nos w kościele,
dezynfekcji rąk po wejściu do świątyni oraz podczas Sakramentu Pokuty.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).