Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Komunikat Grzegorza Gotfryda Wójta Gminy Szerzyny w sprawie rozszerzenia możliwości handlowych na terenie Gminy Szerzyny

07 kwietnia, 2020

Komunikat Grzegorza Gotfryda Wójta Gminy Szerzyny w sprawie rozszerzenia możliwości handlowych na terenie Gminy Szerzyny.

Uprzejmie informuję, że począwszy od dnia dzisiejszego tj. 27 kwietnia 2020 r. (poniedziałek), na placach targowych na terenie Gminy Szerzyny zostaje przywrócona pełna możliwość handlu.

Należy pamiętać, że osoby korzystające z placów targowych zobowiązane są do bezwzględnego stosowania i przestrzegania środków bezpieczeństwa określonych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Liczba osób przebywających na placu targowym nie może być większa niż 3️ osoby na jeden punkt handlowy.

Sprzedający obowiązkowo, muszą być wyposażeni w maski zakrywające usta i nos oraz rękawiczki, w których obsługiwać będą klientów. Ponadto osoby sprzedające powinni rozkładać towary w taki sposób, aby klienci mogli zachować bezpieczną odległość 2️ m między sobą.

 

Grzegorz Gotfryd
Wójt Gminy Szerzyny
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).