Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Kampania profilaktyczna „Po stronie mocy przeciwko przemocy”

07 maja, 2021
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Materiały do kampanii:

Dla dzieci:

Ulotka w formacie PDF

Dla rodziców:

Ulotka w formacje PDF

Dla nauczycieli:

Ulotka w formacie PDF

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.