Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Informacja o problemach z kontaktem telefonicznym z Urzędem Gminy Szerzyny w dniu 8 stycznia

08 stycznia, 2024
Szanowni Państwo!
W związku z modernizacją centrali telefonicznej Urzędu Gminy Szerzyny kontakt telefoniczny w dniu dzisiejszym tj. 8 stycznia (poniedziałek) 2024 r. z Urzędem Gminy będzie znacznie utrudniony.
Prosimy, aby w razie braku możliwości telefonicznego kontaktu z poszczególnymi pracownikami korzystać z adresu e-mail Urzędu Gminy Szerzyny: szerzyny@szerzyny.pl
Planowanie zakończenie prac w dniu dzisiejszym to około godz. 13:00.
Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).