Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Informacja MIR dot. wypełniania wniosków obszarowych na 2020r.

06 maja, 2020
Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Panorama Szerzyn / Photo by Iwona Grabska / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Usługę wypełniania wniosków o płatność obszarową dla rolników z terenu Gminy Szerzyny świadczy Biuro MIR w Tarnowie, ul. Giełdowa 9, 33-100 Tarnów, tel. 14 621 00 64.

Wszystkich zainteresowanych rolników prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie wypełnienia wniosku.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).