Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Informacja – działania priorytetowe

14 lutego, 2024

Posterunek Policji w Szerzynach informuje, iż w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2024 roku prowadzi działanie priorytetowe na terenie Ołpin w rejonie przystanku autobusowego w centrum tej miejscowości, oraz sklepu „ABC” i „Hitpol”.

Działania te spowodowane są faktem, iż we wskazanym rejonie gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zakłócają porządek publiczny, zaczepiają przechodniów i zaśmiecają teren. Miejsce to zostało wytypowane na podstawie zgłoszeń mieszkańców, odnotowanych interwencji i własnych spostrzeżeń dzielnicowego.

 
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).